O nás


Šetříme váš čas a starosti

Naše společnost byla založena v roce 2001 v reakci na dynamicky se rozvíjející trh s nově budovanými bytovými domy a byla postavena hlavně na základě zkušeností s obsluhou vysoce náročných zákazníků ve snaze uspokojit potřeby spojených s moderním způsobem bydlení.

Snažíme se dosáhnout charakteru firmy, která se specializuje na úzký okruh zákazníků, kterým zajišťujeme vysokou kvalitu poskytovaných služeb „šitých na míru“. Těmito zákazníky jsou společenství vlastníků bytových jednotek.

Můžeme nabídnout zkušenosti nejen se správou a údržbou jednotlivých bytových domů, ale také se zahájením provozu větších celků jako jsou např. obytné soubory. To je vysoce náročný úkol jak na profesní, materiálové tak na finanční úrovni, který vyžaduje vysoké pracovní nasazení zejména v období zahájení provozu.

Usilujeme o stálé zlepšování kvality služeb, o dosažení efektivních pracovních postupů tak, aby se náš zákazník při osobním jednání cítil vždy příjemně a spokojeně a byl vždy obsloužen na vysoké profesionální úrovni.

Naše kancelář je nepřetržitě napojena na Pult centrální ochrany (PCO), což zajišťuje bezpečné uložení veškerých dokladů, evidence, podkladů a nástrojů důležitých pro správu vaší nemovitosti.